ЛЮДИ

Тім Бойль

Президент Columbia Sportswear Company

Гертруда Бойль

Голова правління Columbia Sportswear Company
Представник Columbia в Україні

ООО "СПОРТМАСТЕР-УКРАЇНА"

Гумінський Олег Володимирович

Керівник відділу оптових продаж в Україні

Ксенія Фарина

Маркетинг-менеджер

ГЕРТРУДА БОЙЛЬГертруда Бойль - голова правління компанії Columbia Sportswear, міжнародного виробника одягу, взуття та інвентарю для активного відпочинку. У віці 13 років , Гертруда та її родина переїхали з гітлерівської Німеччини в Портленд, штат Орегон, США. Її батьки, Пол і Марія Лемфром, заснували в 1938 році компанію Columbia Hat Company з виробництва та продажу чоловічих капелюхів. Компанія отримала назву від прилеглої річки . Після закінчення Університету Арізони вона і її чоловік, Ніл Бойль, повернулися в Орегон і приєдналися до сімейного бізнесу.

Після смерті її батька, Ніл очолив компанію. Шість років по тому у віці 47 років він раптово помер від серцевого нападу, і Гертруді довелося очолити сімейну справу. Її син Тім, навчаючись у коледжі, допомагав вести справи. Після кількох важких років вони погодилися продати компанію людині, рекомендованій банком-кредитором, але запропонована ціна була занадто низькою і Герт розсудливо відмовилася.

Важка праця і професійні співробітники дозволили Columbia стати лідером з виробництва та продажу одягу, взуття та інвентарю для активного відпочинку з річним обсягом продажів понад мільярд. Герт Бойль є еталоном професіоналізму та лідерства. Свою біографію вона описала в книзі «Крута матуся», що вийшла в 2005 році.

9 порад від матінки Бойль :

  • Ніколи не здавайтеся. Це правило дуже важливе для успіху і в житті, і в бізнесі.
  • Сім'я важливіше за усе. Я не буду радити дітям обов'язково працювати з батьками, але я пропоную вам обов'язково залишати час на спілкування з близькими.
  • Не сприймайте себе всерйоз. Ким би ви себе не вважали, завжди є хтось інший, хто вже був тим же самим до вас.
  • Смійтеся. Це просто. Не проходить і дня, щоб я від душі не посміялася над собою з друзями, колегами, рідними.
  • Гроші не роблять вас розумнішими або гарнішими. Важливий масштаб вашої особистості і розмір вашого серця, а не розмір гаманця.
  • Дякуйте письмово, але не по електронній пошті. За все, що вам зробили приємного.
  • Не плануйте життя . Воно як американські гірки: то вгору, то вниз, то крутий віраж, то плавний поворот. Насолоджуйтесь дорогою.
  • Вчитися ніколи не пізно. Можна піти на пенсію, але не потрібно переставати працювати головою.
  • Прикладайте максимум зусиль, щоб ви не робили. Це головне правило, щоб досягти успіху в житті.